JAR - SEC
601 740 480

STRONA GŁÓWNA

REALIZACJE

O Firmie
RSS
O FIRMIE

Jesteśmy firmą, która za priorytet postawiła sobie staranność i rozsądne ceny.
  
Doradzamy – uważnie wsłuchujemy się w potrzeby klienta i staramy się dobrać najbardziej optymalną pod względem sprzętowym i cenowym ofertę. Każdą wycenę staramy się dostosować do zakładanego budżetu oraz informujemy o ewentualnie zaistniałych kompromisach.
 
Instalujemy –  Szczególną uwagę przykładamy do starannego i poprawnego wykonania instalacji, gdyż to przede wszystkim wyklucza późniejsze problemy z awariami. Dużą uwagę zwracamy też na estetykę wykonania naszych realizacji.
 
Serwisujemy – zapewniamy stały serwis wykonanych instalacji oraz dostarczonych przez nas urządzeń, zarówno w trakcie obowiązywania gwarancji jak i po jej zakończeniu. Serwisujemy i modyfikujemy również inne instalacje.


   Firma posiada uprawnia SEP w zakresie eksploatacji uprawniające do obsługi, konserwacji, remontów, montażu i kontrolno-pomiarowe urządzeń i sieci do 1kV. Posiadamy również Licencję pracownika zabezpeczenia technicznego II stopnia wydaną przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach uprawniającą do projektowania i montażu urządzeń zabezpieczenia technicznego takich jak: systemy alarmowe, telewizja przemysłowa.

 
 


Nasi główni dostawcy to:

      

2 element(y|ów)

<< Wszystkie kategorie

STRONA GŁÓWNAREALIZACJE